top of page
Office Desk
גילי פארן לוגו-01.png

שאלות נפוצות

LINE GOLD
 • מי זה גילי פארן?
  גילי פארן בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול BA, בוגר קורס ביטוח פנסיוני של "אורין שפלטר" ובעל רישיון לעיסוק בביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר, מעל 11 שנים בתחום הביטוח בתפקידים שונים בחברות כמו איילון, בית השקעות פסגות, הפניקס ובמנורה מבטחים ,שם שימש כמנהל תיק בכיר מול עובדים שכירים ועצמאיים בחברות הגדולות במשק
 • אילו שירותים גילי מספק?
  גילי עוסק בכל הקשור לביטוחי בריאות פרטיים: ניתוחים בארץ ובחו"ל, תרופות שלא בסל, טיפולים מחליפי ניתוח, יעוצים ובדיקות באופן פרטי, ביטוח מחלות קשות, ביטוחי תאונות אישיות וביטוח חיים הן פרטי והן לצורכי משכנתה. כמו כן ישנם ספקי שירות בנבחרת של גילי שנותנים ללקוח מעטפת 360 בכל הקשור ליעוץ והחזרי מס, יעוץ משכנתא וביטוחי רכב ודירה פרטיים.
 • האם אפשר ליצור קשר טלפוני עם גילי?
  בוודאי, ניתן להתקשר למספר 055-9720888 או ליצור קשר בהודעה פרטית בווטסאפ או טלגרם. כמו כן קיימת קבוצת ידע בלעדית ללקוחות של גילי פארן בטלגרם שם ניתן לקבל עזרה וטיפים בנושאים פיננסים שונים.
 • מה העלות הממוצעת של פגישת יעוץ ראשונית?
  פגישת היכרות ראשונית הינה ללא עלות וזאת על מנת לבחון האם שיתוף הפעולה בין הלקוח וגילי אכן כדאי לשני הצדדים.
 • כיצד מתנהל תהליך הליווי והתכנון מולכם?
  ראשית, מזמינים מראש דו"ח מפורט על מצב הקופות והביטוחים, באישור הלקוח. הבדיקה מבוססת על המסלקה הפנסיונית והר הביטוח. באמצעות תוכנה מתקדמת שיש לנו הלקוח מקבל תמונת מצב ברורה ושקופה לחלוטין שמציגה בפשטות את מצב החסכונות, תחזית עתידית, וכמובן השוואה לעומת קופות דומות בחברות שונות. במסגרת הפניה להר הביטוח, יודעת התוכנה לראות רשימת ביטוחים על שם הלקוח שמוצגים באתר ולתת ניתוח תיק מדויק הכולל את כל מסמכי הפוליסה, דו"ח מפורט מה משולם לכל סוג ביטוח, מהם הכיסויים וכמו כן המערכת יודעת לתת המלצות על כפל ביטוח או חוסר ביטוח במידה וקיים.
 • למה חשוב לעבור תהליך בדיקה וניתוח של החסכונות והביטוחים אחת לשנה?
  אנו חיים בעולם דינאמי וכך גם עולם הביטוח הפנסיוני משתנה מעת לעת, בגיל צעיר למשל אנחנו רוצים לקחת יותר סיכון במסלול ההשקעה לעומת גיל מבוגר, לעיתים החברה בה בחרנו הייתה מובילה אבל המצב השתנה, לכן חובה תמיד לבצע הערכת מצב על מנת לדאוג לכסף שלנו בצורה הטובה ביותר. מצב משפחתי אף הוא משתנה לפעמים, ישנם השלכות מבחינת החסכונות והביטוחים שלנו על כל שינוי (רווק/נשוי/ילדים) שחובה לעדכן על מנת לעדכן מוטבים או כיסוי ביטוחי לתוספת חדשה במשפחה.
 • מדוע לפגוש דווקא אתכם ולא את חברת הביטוח או סוכנות הביטוח שמציע לי מקום העבודה?
  בעבר המעסיק היה יכול להכתיב לעובד עם איזו חברת ביטוח/סוכנות לעבוד. כיום המצב השתנה, ועל פי הרפורמה להגברת התחרות של רשות שוק ההון במשרד האוצר, לקוח יכול לבחור כל סוכן/חברת ביטוח שירצה. ניתן כמובן לעבוד ישירות מול הסוכנות של המעסיק (סוכן ביטוח שכיר בסוכנות) או חברת הביטוח בעצמה (משווק פנסיוני). החיסרון המובנה הוא שלרוב לקוח שיטופל בידי סוכן שכיר, יהיה אחד מעשרות רבות של לקוחות בהם מטפל הסוכן מידי חודש, מה שלא מאפשר לרוב לתת טיפול ויחס אישי ממוקד, כמו כן, מאחר וסוכן שכיר, הוא ככל שכיר אחר, טבעו להתקדם בתפקיד ולפרוש או לעבור לחברה אחרת, ואז הלקוח בעצם יצטרך להתחיל מחדש מול סוכן אחר. כדאי לשים לב לעובדה חשובה נוספת: רבות מהסוכנויות הגדולות כיום הינם בבעלות ישירה של חברת ביטוח כזו או אחרת, מה שיכול לייצר מצב של ניגוד אינטרסים וחוסר אובייקטיביות. בעבודה מול משווק פנסיוני טמונים חסרונות דומים, רק שכאן בניגוד לסוכן השכיר, הסוכן מראש מצהיר שהוא יכול להמליץ רק על חברת ביטוח אחת. כמי שהיה בכובעים הנ"ל בעבר בסוכנויות וחברות, אני יודע לומר שאין תחליף לסוכן אישי שמכיר את הלקוח ורוצה ללוות אותו שנים רבות בתהליך.
 • במידה והתקדמנו, מה קורה לאחר מכן, מי מטפל מול חברת הביטוח והמעסיק?"
  אנחנו למעשה יוצרים קשר ישירות מול המעסיק וחברות הביטוח, דואגים לכל התהליך: עדכון פרטי הקופות, עדכון בחברת הביטוח, מעקב אחרי ההפקדות לוודא שהכל עובר בצורה סדירה, תוך כדי שימוש באמצעי הטכנולוגיה המתקדמים ביותר בתחום, נוודא שאף אחד לא יפול בין הכיסאות.
 • האם יש לכם נסיון עם חברות ומעסיקים?
  לגילי יש ניסיון עשיר של מעל אלפי פגישות עם עובדים עצמאים במגוון תחומים ושכירים בחברות הבאות: חברת החשמל, בזק, טבע, קופת חולים מכבי, קופת חולים כללית, רשת בתי החולים של אסותא, אמדוקס, צ'קפוינט, מכון התקנים הישראלי, עובדים במגזר הציבורי במשרדי הממשלה השונים ועיריות ועוד. במסגרת השירות שלקוח מקבל גילי דואג לטיפול ישיר ושוטף מול המעסיק ומעדכן את הלקוח בכל שלב בדרך.
 • האם אתם עוסקים גם בגמלאות ותכנון פרישה?
  ניתן לתאם פגישה עבור יציאה לפרישה עם מגוון האפשרויות והמסלולים וביצוע סימולציה של עובד/ת אשר מעוניין/ת לפרוש לפנסיה, ברגע שחותמים על ניירות הפרישה אי אפשר לאחר מכן לשנות את המסלול ולכן ההחלטה הזו מאוד קריטית וחשובה
 • איפה אתם יושבים?
  משרדינו ממוקם בפארק העסקים החדש רמת סיב בפתח תקווה, רחוב הסיבים 47, צמוד למתחם המסעדות החדש, ניתן לקבל קישור ישירות לווייז לפני הפגישה.
bottom of page